Блогерка, яка раділа обстрілам України, отримала по заслугах: того дня не вижило 10 людей ФОТО

Новини

Співробітники Служби безпеки України повідомили про підозру 27-річній блогерці з Житомирщини, яка викликала українців обурення своїми закликами бомбити Львів. Підозрювана, мешканка міста Коростень, учинила протиправні дії, схвалюючи завдання ракетних ударів по Львову.

Про це детально повідомила пресслужба СБУ. today.politeka.net

Контррозвідники та слідчі СБУ встановили, що жінка закликала до обстрілів центрального міста заходу України під час онлайн-трансляції у соцмережі TikTok. Під час спілкування з аудиторією на платформі, один із гостей її стріму повідомив про ракетні удари по Львову, на що вона відповіла, що “так їм і треба – немає чого їм розслаблятися”.

У результаті обстрілів, влаштованих країною-терористом рф, 10 осіб загинуло, а 42 постраждали внаслідок влучання ворожих ракет у жилі багатоквартирні будинки Львова.

Правоохоронні органи попередили тікток-блогерку про підозру у публічних закликах до підтримки рішень та дій держави-агресора, що є кримінальним проступком за ч.1 ст.111-1 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, і обвинувальний акт було направлено до суду.

СБУ, скріншот

Заходи щодо документування провели контррозвідку та слідчі ГУ ДБ України в Житомирській області під прогресивним керівництвом Житомирської обласної прокуратури.