Бомбардування доведеться пережити не лише Бєлгороду, а й багатьом іншим містам Росії. Відплата невідворотна, – Невзоров

Новини

“Не бомбіть, і не будете тими, кого бомблять. У 2024 році такі бомбардування доведеться пережити не тільки Бєлгороду, а й багатьом іншим містам Росії. 24-й обіцяє бути роком великої крові, розростання війни й перемоги смерті”, – пише російський опозиційний журналіст Олександр Невзоров у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України, та продовжує:

“Це неминуче. “Миру” не буде. Він неможливий. Занадто багато злочинів скоїла Росія. Помста невідворотна. Те, що війна на “рівному місці”, ролі вже не відіграє.

Росіяни не розуміють самого сенсу слова “свобода”. І не знають того, на що готові люди, котрі її відстоюють. Тепер в України немає вибору. Або рабство і геноцид – або перемога.

У всіх нинішніх і прийдешніх лих одна причина: нахабство, садизм і шизофренія Путіна. Він розпочав безглузду і безпричинну війну, яка розрослася в масштабний геноцид українців.

Бєлгородцям треба розуміти, що в сьогоднішній, уже смертоносній атаці на Бєлгород, винна передусім неадекватність Путіна. Це саме він створив жах, який дорого обійдеться містам Росії. Він створив ситуацію безпросвітності і смерті.

Зараз вже пізно “пити “Боржомі”. І безглуздо обурюватися. Усе, що можна одній стороні, яка воює, – можна й іншій. Око за око”.