Бравiciмо! Давно пора!: У Медведчука кoнфiскувалu все накpageне майно та nередалu на nотребu ЗСУ

Новини

Заарештовані літак та вертоліт, якими користувалася родина народного депутата України, підозрюваного у держзраді, передано ЗСУ. Йдеться про літальні засоби родини Віктора Медведчука.

Про передачу техніки українським військовим повідомив Офіс генпрокурора України. В Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України підтверджують, що літак та гелікоптер належить родині Медведчука.

За клопотанням Офісу Генерального прокурора судом накладено арешт на гелікоптер та літак, якими користувалася сім’я народного депутата України, підозрюваного в держзраді. Наразі правоохоронцями вилучено це майно та передано у користування Збройним Силам України”, – йдеться у повідомленні Офісу генпрокурора.

Про те, що майном розпоряджалися саме Медведчуки, також свідчить нагадування про арешт інших активів. “Раніше за клопотанням прокурорів було накладено арешт на комплекс “Ведмежа діброва” та інші активи, кінцевим бенефіціаром яких є дружина народного депутата України, підозрюваного у держзраді”, – йдеться в повідомленні.

Заарештованим вертольотом тепер користуються військовіТакож в Офісі генпрокурора нагадали, що активи були заарештовані в рамках кримінального провадження за фактами зловживання владою або службовим становищем та заволодіння майном