Британія рознесла Росію за “казки” про підготовку ЗСУ для удару по ЧФ РФ у Севастополі

Новини

У Міноборони РФ вдаються до неправдивих заяв епічного масштабу, заявили в Міністерстві оборони Королівства Великобританія.

Звинувачення з боку Росії на адресу Великої Британії у нібито “підготовці фахівцями ВМС Британії” українських військових для “атаки дронами” російських військових в окупованому Севастополі є трансляцією Москви своїх вигадок. Російська влада припускається неправдивих заяв, щоб прикрити катастрофу своїх військ в Україні. Про це заявили в британському Міноборони.

У Twitter-акаунті військового відомства Британії сказано про те, що заява Міноборони РФ про нібито “підготовку британськими фахівцями” бійців ЗСУ для “удару дронами” по кораблях російського Чорноморського флоту вигадуються для того, щоб приховати провали окупаційних військ Росії в Україні.

Москва вдається до помилкових заяв епічного масштабу.

“Щоб відвернути увагу від свого катастрофічного становища в ситуації з незаконним вторгненням в Україну, Міністерство оборони Росії вдається до неправдивих заяв епічного масштабу”, – сказали в Лондоні.

Також в Міноборони Британії підкреслили, що вигадка Москви свідчить, скоріше, про суперечки всередині керівництва РФ, ніж про розбіжності на Заході.