Британський генерал назвав терміни закінчення війни в Україні

Новини

Він зазначив, що війна в Україні закінчиться за столом переговорів.

Російська агресія проти України не завершиться у цьому році. Скоріше за все, вона триватиме ще два або три роки і тільки тоді сторони перейдуть до переговорів. tsn.ua

Таку думку висловив колишній командувач Об’єднаних сил Великої Британії генерал у відставці сер Річард Берронс, інформує SkyNews.

Він заявив, що український контрнаступ навряд чи завершить війну, оскільки від 30 000 до 60 000 українських солдатів повинні вибити 300 000 росіян на 1000 кілометрів лінії фронту, який був укріплений за останній рік.

За його оцінками, війна триватиме до трьох років, оскільки жодна сторона поки не бачить іншого виходу, окрім як продовжувати бойові дії.

Генерал заявив, що в українців є бажання воювати, а у Заходу є бажання продовжувати оснащувати їх, тому масштабна велика війна буде продовжуватись ще два-три роки.

Британський військовий додав, що найбільш вірогідним результатом довгоочікуваної контратаки України буде глухий кут, після якого Заходу буде важче відмовити Україні у сучасних винищувачах, якщо дійсно є, щоб Україна виграла війну.

Генерал заявив, що. Поки що російські повітряні сили були неефективні через українську ППО, але в українців закінчуються боєприпаси, і це може “розблокувати” російські можливості.

Загалом, контрнаступ, на думку Берронса, розпочнеться досить скоро і ймовірно, буде “хорошим і ефективним”, але він «не вижене всіх російських загарбників з України», сказав він.