Буданов розповів про смертельну хворобу Путіна

Новини

Диктатор має серйозні проблеми зі здоров’ям.

Президент Росії Володимир Путін серйозно хворий. У нього – рак. З хворобою диктатор бореться тривалий час. tsn.ua

Про це заявив очільник ГУР Кирило Буданов в інтерв’ю Yahoo News.

У грудні 2022 року британські ЗМІ повідомили, що у Путіна виявили низку важких захворювань — рак, шизоафективний розлад та хворобу Паркінсона. Буданов теж підтверджував дану інформацію.

“Ще 2021 року була заява, здається, моя, що Путін дуже хворий на рак. З того часу минуло два роки, і тепер усі починають говорити, що з ним щось не так. Час покаже, хто мав рацію”, – заявив Буданов.

Раніше стало відомо, що Путін переїхав до офісу в Кремлі, що добре охороняється. Все через стрес i війну в Україні. Донедавна він, як відомо, жив у підмосковній резиденції в Ново-Огарьово.

Видання The Sun з посиланням на витік електронних листів Кремля пише, що Путіна регулярно “напихають” всілякими важкими стероїдами та інноваційними знеболювальними ін’єкціями, щоб зупинити поширення раку підшлункової залози, який йому нещодавно діагностували.

А видання Newsweek з посиланням на представників американської розвідки повідомило, що у квітні 2022 року Путін пройшов курс лікування від прогресуючої форми раку. Цю інформацію підтвердило джерело розслідувачів, яке працює у російському онкоцентрі та знайоме з перебігом лікування російського диктатора.