Буданов знав, що Кремль буде атакований

Новини

Російська пропаганда стверджуватиме, що вони “запобігли найбільшій катастрофі людства”, говорячи про атаку на Кремль, вважає Буданов.

Російська пропаганда працює на відмінно. Атаку на Кремль вони покажуть як “перемогу”. tsn.ua

Про це повідомив керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов в “YahooNews”.

“Хочу підкреслити, що мені неприємно визнавати наступне, але це правда. На жаль, Російська Федерація вміє працювати з інформаційним простором. Тому будь-яку подію — уявіть ракету, яка впаде на Кремль — вони покажуть це як перемогу Росії. Вони будуть стверджувати, що вони запобігли найбільшій катастрофі людства. Звучить як жарт, але справді російське суспільство сприймає такі дурниці”, – сказав він.

Варто зазначити, що інтерв’ю записували 24 квітня, більш ніж за тиждень до того, як безпілотники завдали удару по Кремлю.

Атака БПЛА на Кремль

Нагадаємо, у ніч проти 3 травня у районі Кремля пролунали вибухи. У пресслужбі російського диктатора Путіна заявили про атаку безпілотників на Кремль. Головна мета – замах на Путіна. Звісно, що у цьому звинуватили Україну. Слідчий комітет Росії повідомив, що порушив кримінальну справу «за фактом теракту у зв’язку зі спробою удару по Кремлю. 

Аналітики ISW вважають, що російські чиновники, ймовірно, використовують удар безпілотника по Кремлю 3 травня, щоб збільшити кількість скасувань парадів до Дня Перемоги 9 травня.