Буде хаотичний відступ, масово тікатимуть усі: прогнози Жданова про втечу росіян під час контрнаступу

Новини

Може відбутися повторення херсонського чи харківського варіанту, вважає експерт.

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що “жестом доброї волі” можна буде назвати ситуацію, коли ми дійсно прорвемо фронт і контрнаступ буде розвиватися успішно.

Про це він сказав на своєму Youtube-каналі. ТСН

За його словами, на війні може відбутися повторення херсонського чи харківського варіанту. За його словами, йдеться про обвал оборони і хаотичний відступ російських військ.

“Так, будуть окремі осередки спротиву, тому що вони там будують лінії оборони в тому плані, що командний склад, звичайно ж, буде намагатися виконати задачу. Але наскільки вони будуть вмотивовані? Аби не сталося так, що командир буде заважати відступати, а його просто пристрелять і бігтимуть далі. Тому я думаю, що в такій оперативній глибині сухопутний коридор буде за Мелітополем, ближче до Бердянська. Навряд чи там хтось виказуватиме спротив. Якщо ми будемо туди підходити, то буде масований відступу”, – висловився експерт.

Наразі, наголосив Жданов, відкритим є запитання, що буде на порядку денному в окупантів, – це  масова евакуація.

“Ще ж бігтимуть колаборанти, на дорогах створяться затори, залізниця буде під контролем ЗСУ. Тож там не буде кому думати про спротив”, – висловився він.