Будинок та півтора гектара землі за 500 доларів: де купити в Україні найдешевше житло, фото варіантів

Новини

В Україні після початку вторгнення росії ціни на нерухомість змінилися. Зокрема, будинок біля озера можна купити за 500 доларів, півтора гектара землі за 22 тисячі гривень, а будинок із високими стелями та горищем продають за 1 299 доларів. Такі оголошення можна знайти на сайті OLX.

Так, в 15 км від міста Лубни у Полтавській області продають дерев’яний будинок 40 квадратних метрів та 40 соток землі. Вартість його 500 доларів. Поруч знаходиться електричка та траса на Миргород. У будинку є піч і колодяць, а поруч розташоване мальовниче озеро. При цьому автор оголошення попередив, що будинок потребує ремонту.

Ще один дерев’яний будинок продають за 22 тисячі гривень, але він кардинально потребує ремонту. Недалеко також знаходиться озеро, ліс та річка. Автор уточнив, що поряд з будинком є ​​сад та велика земельна ділянка десь півтора гектара землі. Загальна площа будинку – 45 квадратних метрів. Також є можливість обміняти земельну ділянку та будинок на авто.

Ще одне оголошення привернуло до себе увагу ціною. Так, у селі Чубівка Подільського району Одеської області продають будинок за 1299 доларів. Будинок з високими стелями та горищем, теплий з черепашника, загальна площа 65,2 квадратних метрів. Також має 40 соток город. Є літня кухня з піччю та підвал.

“Частково в будинку встановлені металопластикові вікна. Проходить газ та водопровід з можливістю підключення. Зручна транспортна розв’язка. До м. Подільська (Котовська) 1 зупинка електричкою”, – йдеться у повідомленні.