“Було чути багато людей”: 8-річна Софійка і її мама зникли за загадкових обставин

Новини

В Україні розшукують восьмирічну Софійку Олійник і її маму.

Як повідомляє Politeka.net з посиланням на Службу розшуку дітей, дівчинка зникла ще у березні минулого року.

Дитина зникла за загадкових обставин. Допомогти відшукати Софію дуже просить її бабуся.

Але жінка втратила зв’язок не лише з онучкою, а й з донькою.

«Ми нічого не знаємо. Де вона з дитиною, що з ними. І от в такому потрясінні ми живемо», – розповіла бабуся дівчинки.

За її словами, донька з онукою мешкали у столиці на вулиці Миколи Соловцова. Коли почалася війна, з Києва вони поїхали не одразу – приблизно тиждень вони провели у своєму будинку.

«Вона з дитиною були у підвалі, ховалися від снарядів. І вона разом з людьми в евакуаційному поїзді поїхала. І вже коли вона була в поїзді, до неї подзвонив батько, вона сказала, що вони у поїзді. Було чутно, що діти, гамір. І зв’язок перервався», – розповіла бабуся Рита.

Отже наразі відомо, що у перших числах березня 2022-го року Олійник Світлана разом із своєю дитиною Софійкою Олійник вирішила евакуюватися у Закарпаття.

Відомо, що пункту призначення вони дісталися.

«Наступного дня знов батько з нею зв’язався, вона сказала: «Все добре, ми в Закарпатті». Але знову зв’язок перервався, було чути багато людей. І більше ми не змогли зв’язатися з нею», – згадує бабуся Софійки останню розмову з донькою.

З того дня про Світлану і її доньку жодної звістки. Спочатку рідні думали, що жінка загубила телефон та згодом зрозуміли, що їхні дівчата зникли.

«Я дуже прошу небайдужих людей. Якщо чи побачите, чи знаєте щось, люба інформація. Щоб ви зателефонували», – благає пані Рита.

Восьмирічна Софійка Олійник виглядає на свій вік, її зріст приблизно 120-130 сантиметрів. Волосся світло-русяве, очі сірі.

Мамі Софії, Світлані, 36 років. Жінка худорлява, зріст приблизко 170 сантиметрів. У жінки темно-русяве волосся та зелені очі. Зовсім нещодавно з’явилася інформація, що Світлана і Софійка можуть перебувати у Франції. Але зв’язатися з ними в пані Рити досі не вийшло.

Якщо хтось бачив Софію Олійник чи її маму, або знає де вони можуть перебувати, набирайте з будь якого мобільного оператора короткий номер «Служби розшуку дітей Магнолія» 116000.

Дзвінки на гарячу лінію безкоштовні. Або ж пишіть у чат бот «Служби розшуку дітей».