“Був чудовим сином і люблячим чоловіком”: у боях за Україну загинув захисник із Прикарпаття. Фото

Новини

Відстоюючи незалежність України у боях із російськими окупантами, загинув 28-річний військовослужбовець ЗСУ Гнат Тарасюк із Івано-Франківської області. Його життя обірвалося на Херсонщині.

Захисник не дожив три дні до свого 28-річчя. Про втрату сповістив міський голова Надвірної Зіновій Андрійович (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця)obozrevatel.com

“Найкращі сини України стають янголами… Вони полишають рідний дім, батьків та йдуть захищати країну. Саме таким сміливим патріотом своєї Батьківщини був наш Герой – солдат Тарасюк Гнат Ігорович. Але, на жаль, інколи наші воїни світла віддають найцінніше – власне життя, щоб рідні та близькі могли жити в мирній державі”, – написав він.

"Був чудовим сином і люблячим чоловіком": у боях за Україну загинув захисник із Прикарпаття. Фото

Гнат Тарасюк 16.08.1995 року народження був родом із Надвірної. Він загинув у бою за Україну 13 серпня 2023 року. Це відбулося біля села Козачі Лагері Олешківської громади на Херсонщині.

Рідні й знайомі згадують Гната як мужнього, сильного, доброго чоловіка, який завжди був готовий прийти на допомогу. Він був гарним другом, надійним військовим товаришем,чудовим сином, люблячим чоловіком і батьком, прекрасною людиною.

"Був чудовим сином і люблячим чоловіком": у боях за Україну загинув захисник із Прикарпаття. Фото

На жаль, війна забрала життя того, хто ще міг так багато встигнути та реалізувати, втілити мрії та продовжувати робити внесок у світле майбутнє рідної країни. Додому захисника не дочекалися мама, дружина й діти.

“Схиляю голову в пошані до подвигу нашого Героя, адже жодні слова не зможуть вгамувати цей біль втрати. Не забудемо, не пробачимо… Вічна пам’ять нашому Герою! Навіки 27…” – додав мер.