Був лише один дієвий варіант: Залужний розповів, як ЗСУ готувалися до повномасштабного вторгнення РФ

Новини

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужнийрозповів, як Сили оборони готувалися до повномасштабного вторгнення країни-агресора, яке відбулося 24 лютого 2022 року. За його словами, на кінець лютого військове керівництво нашої країни вичерпало всі можливості з фантазії щодо того, що можна зробити максимально для мінімізації збитків від російського вторгнення.

В інтерв’ю журналісту Дмитру Комарову у програмі “Рік” він розповів, що був лише один дієвий варіант. При цьому підготовка була величезним комплексом заходів за участю великої кількості людей war.obozrevatel.com

“Ми щось робили, потім перевіряли, наскільки це ефективно. Потім приходили до висновку, що це рішення не є ефективним. Воно змінювалося. Знову відпрацювання повного комплексу, знову оцінка, знову негативний результат. І таким чином дійшли того, що Це був величезний комплекс заходів, величезна була напруга людей, які брали в цьому участь”, – заявив Залужний.

Головнокомандувач ЗСУ розповів, що було проведено кілька великих комплексів навчань перед вторгненням окупантів

“У нас бригади могли переміститися від Закарпаття до Київської області, Херсонської області і врешті-решт опинитися в Одеській області. Проведено великий комплекс навчань і не один, який дозволив повністю змінити конфігурацію сил ППО. У результаті зберегти цей потенціал, який зберігається досі. Це був величезний комплекс заходів, колись ми зможемо про це розповісти”, – додав Залужний.

Всі ці комплекси допомогли розробити єдиний варіант, який спрацював під час вторгнення військових РФ.

“Цей весь комплекс, який ми проводили, наштовхнув нас на думку, що є лише один варіант, який може в даній ситуації спрацювати. Він полягав у тому, щоб у короткий термін завдати противнику максимальних втрат, щоб він відмовився від подальших дій на більшій території України. І це спрацювало”, – сказав Залужний.