“Був справжнім професіоналом у бою”: на фронті загинув прикордонник із Вінниччини. Фото

Новини

В останній день цьогорічної осені під час бойових дій під Куп’янськом загинув прикордонник Юрій Лаврик із Вінницької області. Захисникові не так давно виповнилося 38 років.

Нині він повертається додому “на щиті”. Про втрату сповістилаТульчинська районна військова адміністрація.

“Зима розпочалася із втрат на фронті. Війна продовжує множити горе, забираючи дорогих і рідних людей… Він служив вірою і правдою за нашу Україну, за незалежність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця”, – йдеться у повідомленні.

Лаврик Юрій Михайлович, 17 жовтня 1985 року народження, був родом із селища Брацлав, що в Тульчинському районі Вінниччини.

Під час повномасштабного вторгнення служив інспектором прикордонної служби першої категорії – оператором відділення повітряної розвідки та протидії безпілотним повітряним суднам третього відділу прикордонної служби четвертої прикордонної комендатури швидкого реагування.

"Був справжнім професіоналом у бою": на фронті загинув прикордонник із Вінниччини. Фото

“Він був справжнім професіоналом у бою, рішучим і безстрашним. Захищав від окупантів рідну землю, боровся за незалежність нашої держави, за життя та майбутнє кожного українця, проте не вдалось зберегти своє”, – прокоментували в громаді.

Солдат Юрій Лаврик загинув 30 листопада внаслідок бойових дій біля населеного пункту Іванівка Куп’янського району Харківщини.

Тульчинська районна військова адміністрація висловила щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, односельцям та всім, хто знав, цінував, поважав і любив Юрія.

“Поділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом із вами. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати дорогої та рідної людини. Вічна пам’ять Герою!” – додали в РВА.