Був взірцем для всього сержантського складу: на фронті загинув головний сержант 68-ї єгерської бригади Антон Усовський. Фото

Новини

На війні проти російських окупантів загинув головний сержант 68-ї окремої єгерської бригади ЗСУ, майстер-сержант Антон Усовський, мав позивний “Шаман”. Український захисник поліг під час виконання службових обов’язків.

Про це повідомили на сторінці бригади у Facebook. В останню путь Героя проведуть у Києві 5 серпня. obozrevatel.com

Антону Усовському назавжди залишиться 39 років. Побратими відгукуються про загиблого як про мужнього й високопрофесійного військового та справжню людину.

“Антон був мужнім, рішучим, людяним, високопрофесійним, взірцем для всього сержантського складу. Щирі слова співчуття та скорботи рідним і близьким нашого полеглого побратима. Спочивай з миром, друже Шамане!” – йдеться у дописі.

Був взірцем для всього сержантського складу: на фронті загинув головний сержант 68-ї єгерської бригади Антон Усовський. Фото

Коли саме й де загинув боєць, не повідомляється. Відомо, що 68-ма окрема єгерська бригада ім. Олекси Довбуша воює на східному напрямку. Вочевидь, звідти Антон Усовський і повертається на щиті.

Відспівування і прощання з Героєм відбудеться у суботу, 5 серпня, в Михайлівському соборі міста Києва. Церемонія почнеться о 12:00.