Биття дітей під час прийому: стоматологиню з Рівного звільнили від покарання

Новини

Рівненська стоматологиня Інна Кравчук, яка під час прийомів била дітей, уникнула покарання за злочин. Батьки постраждалих дітей та прокуратура не заперечували щодо рішення суду.

Про це повідомляється в оприлюдненій на сайті Єдиного державного реєстру судових розслідувань ухвалі Рівненського міського суду від 5 квітня. Стоматологині за вчинене загрожувало до трьох років позбавлення волі.

Як йдеться в ухвалі, суд задовільнив клопотання скандальної Інни Кравчук, яка під час прийомів застосовувала фізичну силу до дітей, через закінчення строків давності.

“Звільнити обвинувачену від кримінальної відповідальності за вчинення кримінальних проступків, передбачених ч.1 ст.125, ч.1 ст.126 КК України, на підставі ст.49 КК України у зв’язку із закінченням строків давності. Кримінальне провадження закрити на підставі п.1 ч.2 ст.284 КПК України”, – йдеться в ухвалі.

Законні представники батьків, чиї діти отримали фізичні та моральні травми, під час судового засідання не заперечували у клопотанні. Представниця прокуратури поділяла ту ж думку, згоджуючись з тим, що пройшло понад два роки з моменту вчинення проступків. Ця ухвала може бути оскаржена до Рівненського апеляційного суду.