Чеченський спецназ Кадирова прибув до Ростова: у ПВК “Вагнер” з’явилися перші полонені

Новини

Військова техніка з “кадировцями” зупинилася на в’їзді до Ростова, на вулицях міста чеченські підрозділи не з’являлися.

Увечері в суботу, 24 червня, чеченський спецназ прибув до російського міста Ростов-на-Дону, який перебуває під контролем ПВК “Вагнер”. Найманці Євгена Пригожина начебто уже почали роззброювати перші групи “кадировців” та брати їх у полон. tsn.ua

Відповідні кадри публікують у місцевих пабліках.

На відео видно, як поблизу відділення російського “Сбербанку” “вагнерівці” жорстко кладуть лицем на асфальт невідомих чоловіків, які, очевидно, пересувалися на легковому автомобілі без номерних знаків і великою літерою Z на задньому вікні.

Люди, яких затримують найманці Пригожина одягнуті в цивільний одяг, один з них має зовнішність кавказця. Можливо, йдеться про “кадировців”, які прибули у місто для розвідки.

Мешканці Ростова повідомляють у соцмережах, що військова техніка чеченського спецназу перебуває на в’їзді до Ростова, але до самого міста поки що не заїжджає.

Колони військової техніки чеченського спецназу стоять біля в'їзду в Ростов / © скриншот з відео

Раніше глава Чечні Рамзан Кадиров назвав заколот ножем у спину та зрадою і заявив, що чеченські бійці виїхали до “зон напруженості”.

Очільник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин прибув до Ростова, де з групою своїх прибічників захопив штаб південного воєнного округу. Пригожин заявив, що всі воєнні об’єкти Ростова перебувають під контролем “вагнерівців”.