“Чекаю від тебе подаруночків на Новий рік”: Путін на камеру поговорив по телефону з дівчинкою з Запорізької області (відео)

Новини

Президент РФ Володимир Путін на камеру зателефонував 8-річній Саші Титаренко із Запорізької області. Листівку дівчинки він нібито вибрав на благодійній акції “Ялинка бажань”: мрією дитини було побувати в резиденції Діда Мороза, повідомляють Патріоти України.

Путін “героїчно” виконав бажання Саші та зателефонував поцікавитися її враженнями. В обмін на свій “жест” диктатор попросив вислати йому огірків у якості подарунка на Новий рік.

“Сашенько, привіт. Як тобі подобається в Діда Мороза? Чудово? Чим ви там займалися сьогодні і вчора? Тебе чаєм пригощали, баранки, печиво, смачно все було? Будь ласка, Сашенько. Мамі з татом передавай привіт. Пришлеш мені теж огірків? Ви там вирощуєте огірки, помідори. Чекатиму від тебе подарунків новорічних”, – сказав Путін дівчинці.

Та у відповідь подякувала президенту РФ, а її батьки заявили, що виконають прохання Путіна. Їх, вочевидь, не збентежило ні спілкування, ні “подарунок” від лідера країни-агресора, чиї війська вбивають мирних жителів України.