Через вибух у Петербурзі поранено пропагандистку та координатора “Безсмертного полку”

Новини

Внаслідок вибуху в Петербурзі, де загинув пропагандист Владлен Татарський, поранень зазнала ще одна пропагандистка. Також травмувався координатор руху “Безсмертний полк”.

Внаслідок вибуху у кафе в Санкт-Петербурзі, якщо не враховувати смерть Владлена Татарського, поранень зазнали 25 людей. І серед них є прокремлівські пропагандисти. Про це пишуть російські ЗМІ. 24tv.ua

Пропагандистів травмували осколками

Внаслідок вибуху в кафе постраждала петербурзька пропагандистка Тетяна Любіна та її друг Сергій Чаулін – він координатор руху “Безсмертний полк” у Таллінні. Проте, з Естонії його депортували у лютому 2023 року.

Попередньо обидвох пропагандистів поранило осколками, зараз вони перебувають у лікарні.

Головне про інцидент у Петербурзі

2 квітня у кафе Стріт-бар, де проходив “творчий вечір” російського пропагандиста Владлена Татарського, стався вибух. Відомо про 1 загиблого та 25 поранених. 19 з них госпіталізовані, 6 осіб у важкому стані.

У зв’язку з подією в кафе на Василівському острові залучили всі екстрені та спеціальні служби міста. За фактом вбивства Татарського порушили кримінальну справу за статтею 105 КК Росії.

За однією з найпопулярніших версій, вибухівку буцімто пронесла дівчина у статуетці, яку вона подарувала Владлену Татарському. Її наразі розшукують.

До слова, раніше кафе належало Євгену Пригожину. Кожні вихідні там збирається пропагандистський клуб “Кібер Z фронт”.

Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім натякнув, що зазвичай, коли відбувається теракт у Росії, то це справа рук спецслужб Росії. Цікаво, що очевидець події розповідає, що між Татарським та дівчиною, яка могла принести вибухівку, вочевидь, був зв’язок. Спершу її з цієї вибухівкою не пропустили, тому що “там може бути вибухівка”. Проте потім сам Татарський попросив її принести. Також російські джерела пишуть, що на цій зустрічі міг бути Пригожин.

Тим часом росіяни в істериці й вже звинувачують в цьому Україну. Вони закликають бити по великих українських містах. Також громадяни країни-терористки перелякані, адже вони не розуміють, як таке могло статися, що пропагандиста підірвали у центрі Санкт-Петербурга.