Чи зможе РФ накопичити 100-тисячне угруповання у Білорусі для повторного наступу на Київ – відповідь експерта

Новини

Олег Жданов наголосив, що мобілізованих росіян до Білорусі завозили ешелонами, а нині їх звідти вивозять в екстреному порядку літаками.

Військовий експерт Олег Жданов розповів, чи зможе Росія накопичити 100-тисячне угруповання у Білорусі для повторного наступу на Київ.

Про це Жданов повідомив на своєму YouTube-каналі 26 листопада. ТСН

“Вони (російське військове керівництво – ред.) не те, що найближчими місяцями не зберуть 100-тисячне угруповання, вони вже звідти забирають людей, вважаючи, що білоруська армія їх піднатаскала і підготувала. Там, і справді, у навчальних центрах білоруські інструктори готують цих мобілізованих, яких везе туди Російська Федерація”, – зазначив він.

Жданов наголосив, що мобілізованих росіян до Білорусі завозили ешелонами, а звідти їх вивозять в екстреному порядку літаками.

“Тому, коли вони там зможуть нзібрати 100 тисяч, – це одному Богу відомо. Тим паче, якщо така тенденція зберігатиметься, і ми триматимемо стабільно кількість російських втрат – не менше батальйону на добу, – то, я думаю, що накопичення там 100-тисячного угруповання – це нереальний план для Російської Федерації. Крім того, ви не забувайте, що у Росії тане озброєння, яке сьогодні можна поставити у стрій, щоб воно було здатне виконувати бойові завдання”, – підсумував експерт.