Чого панічно бояться в Росії: у ГУР розкрили подробиці

Новини

Цілі, поставлені Путіним, не були досягнуті.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький озвучив дві найбільші фобії Кремля – це зміна режиму в Москві та розпад країни на тлі контрольованої поліцейської держави. tsn.ua

Про це він заявив під час дискусії “Україна та світ попереду 2024”, повідомляє пресслужба ГУР.

“Найбільше чого вони бояться? Дуже просто, двох речей. Перше – це зміна режиму в Москві. І друге – це фрагментація або розпад РФ. Відповідно, для того, щоб це зберегти, Росія і проводить таку політику, яка є на сьогодні”, – заявив Вадим Скібіцький.

Завданнями Росії у війні проти України на 2024 рік залишаються вихід на адмінкордони Донецької та Луганської областей і збереження контролю над усіма тимчасово окупованими українськими територіями.

“Цілі, які ставив перед собою Путін щодо проведення так званої “СВО”, – не досягнуті ані 2022-го, ані 2023 року. Він їх просто переносить на наступний рік”, – зазначив Вадим Скібіцький.

Стратегічним завданням для України залишається деокупація всіх захоплених агресором територій. У цьому контексті активні дії на Кримському півострові, за словами представника воєнної розвідки, матимуть вплив і на інші ділянки фронту.

Крим на сьогодні – це транзитна зона для постачання всього озброєння, боєприпасів, особового складу з території росії до південних наших регіонів: до Херсонської та Запорізької областей”, – нагадав Вадим Скібіцький.