Чоловік приховував, що багатий поки мене не виписали з сином з пoлогoвого будинку…

Новини

Мілана з Давидом познайомилися в лікарні: чоловік потрапив до лікарні з бoлями в животі, а дівчина була його лікарем. Давид спочатку жартував над Міланою, адже вона була зовсім молода і недавно закінчила навчання. Але за час проведений в відділенні, чоловік сильно перейнявся турботливою і красивою дівчиною і став доглядати за нею. Він надсилав квіти кур’єром, а в день виписки взагалі запросив її в театр. Мілана погодилася.

Відносини незабаром переросли в сімейні та молоді люди розписалися. Подружжя жило в квартирі Мілани, тому що квартира чоловіка перебувала в іншому кінці міста і добиратися до роботи було далеко. Через рік Мілана завaгiтніла. Давид був дуже радий, що скоро стане батьком і готував якийсь сюрприз для дружини. Як вона його не питала, але він не говорив в чому він полягає.

Мілана наpoдила здоровенького хлопчика. У день виписки Давид зустрів її на величезному лімузині з батьками жінки, купою квітів і повітряних кульок. Жінка була здивована і навіть спочатку хотіла трохи посварити чоловіка, що не варто було так витрачатися. Однак наступний подарунок змусив її ще більше посміхнутися: красиву каблучку у вигляді маленької дитячої ніжки і великим дорогоцінним каменем.

Лімузин рушив, але на виїзді з території пoлогoвого будинку, він раптово повернув в інший бік і Мілана не розуміла куди вони їдуть.

– «Милий, куди ми їдемо? Адже наш будинок в іншій стороні! »

– «Скоро все дізнаєшся, сподіваюся тобі сподобається!»

Лімузин зупинився в одному з елітних районів міста. Подружжя з дитиною і батьками жінка піднялися на ліфті на один з високих поверхів. Давид купив величезну чотирьох кімнатну квартиру і обставив її найдорожчою і якісною технікою і меблями. А дитячу він зробив так, що складалося таке враження, що він скупив весь дитячий магазин.

Давид зізнався, що є засновником величезної юридичної фірми і попередня дружина тільки була з ним через гроші і він вирішив знайти ту, яка прийме його з усіма недоліками, та до того ж і не багатого. Він хотів зізнатися раніше в усьому, але знаючи запальний характер Мілани боявся, що вона від нього піде.