Чоловіка відправили до в’язниці через стілець за 100 гривень: чому призначили таке сурове покарання

Новини

Власниця кафе наполягала на покаранні для пенсіонера та заперечувала його слова у суді.

У Вінницькій області чоловіка, який викрав стілець з кав’ярні, було засуджено до п’яти років та двох місяців позбавлення волі. Це рішення Барського районного суду Вінницької області. За обвинуваченням, пенсіонер вкрав стілець вартістю 920 гривень, який стояв біля кав’ярні в місті Бар Вінницької області.

поліція, НП

На суді обвинувачений визнав свою провину, пояснивши, що помітив стілець під час проходження повз кав’ярню та вчинив крадіжку. Після цього він продав стілець за 100 гривень, оскільки грошей бракувало на проїзд додому. Чоловік також стверджував, що його не мають права судити, оскільки вже був судимий за крадіжку велосипеда і тепер більше не вчиняв злочинів.

Власниця кав’ярні настоювала на покаранні для пенсіонера та заперечувала його слова.

У матеріалах суду було зазначено, що підозрюваний висловлював грубі слова та погрози на адресу суду, прокурора, захисника та потерпілої, а також погрожував завдати шкоди свідкам, які надавали свідчення про обставини крадіжки. Суддя вважав, що така поведінка не свідчить про розкаяння обвинуваченого.

Суд визнав чоловіка винним за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України та призначив покарання у виді п’яти років позбавлення волі. Оскільки він вчинив повторний злочин під час випробувального терміну, термін його покарання було збільшено на два місяці.

Джерело: ТСН.