Чому Росія влаштувала велику перерву між ракетними обстрілами України: пояснення від експерта

Новини

Однією з причин може бути очікування загарбників на більші морози, аби саме тоді атакувати енергетичну інфраструктуру.

На велику перерву між обстрілами України з боку Росії вплинуло кілька факторів, розповів військовий експерт та офіцер Армії оборони Ізраїлю Ігаль Левін. tsn.ua

Про це повідомляє “24 канал”.

Так, Левін звернув увагу на те, що за кілька днів в Україні похолоднішає: температура опуститься до -7 і мороз триматиметься кілька днів.

“Тобто якщо є вибір між тим, бити по енергетичній інфраструктурі, коли тепліше чи коли холодніше, то логіка вказує, що треба обрати другий варіант”, – пояснив експерт.

Він також розповів, що російські окупанти завдають ударів по заздалегідь обраних цілях, проте точно невідомо, як створюються такі “банки цілей”.

“Є певна інформація, що у росіян з цим великі проблеми, тому, можливо, вони намагаються дізнатися, що Україна відремонтувала та куди підтягнула генератори тощо. Вони збирають ці дані, щоб завдати ефективнішого удару”, – пояснив Левін.

Він звернув увагу на те, що для Росії це важливо, адже вона має обмежену кількість ракет. Тому росіяни завдають ударів, коли накопичують певну їхню кількість. Тож якщо є обмеження для армії РФ, наприклад, атакувати раз на два тижні, то там ретельніше збирають дані про цілі.