Чи знищений Герасимов у Криму: у мережі “спливло”, що з російським генералом

Новини

З’явилася інформація, що генерал Герасимов під час удару по Криму нібито не був у Севастополі.

Керівник Генерального штабу Збройних сил Росії генерал Валерій Герасимов не був ліквідований під час потужної атаки, яка була здійснена на поки ще підконтрольний росіянам Крим.  unian.ua

Начальник ворожого Генштабу під час удару по півострову не перебував у місті Севастополь, пише Telegram-канал “Кремлевская табакерка”, посилаючись на відомості своїх джерел.

“По-перше, Герасимов не був у цей час в Севастополі… По-друге, джерела з його близького оточення кажуть, що ніякого навіть поранення у Герасимова не було. Він живий-здоровий, командує угрупованням в зоні “СВО” (росіяни називають “спеціальною військовою операцією” повномасштабну війну проти українців, – Ред.)”, – наголошується в повідомленні.

У центрі уваги Валерій Герасимов – новини, які варто прочитати

Крим 4 січня був атакований ракетами і дронами. Посіпаки російських загарбників стверджували, що відбивали наймасовішу атаку за останній час.

За даними Генштабу Збройних сил України, успішно завдано удару по командному пункту супротивника, розташованому під Севастополем. Також у ЗСУ повідомили, що біля села Первомайське вдалося уразити ворожі склади боєприпасів.

Крім того, в мережі з’явилася інформація, що нібито “убитий Герасимов”. Генерал-лейтенант, керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов сказав, що немає інформації, яка б підтверджувала ліквідацію Герасимова.