“Cтpiляй у ноги”: у Дніпрі спалахнув скандал із “врученням повістки”, з’явилася перша реакція поліції

Новини

У соціальних мережах поширилося відео, на якому група людей, які перебували у військовій формі, переслідує чоловіка в Дніпрі, застосовуючи фізичну силу і влаштовуючи стрілянину в громадському місці. Поліція повідомила, що приступила до перевірки і з’ясовує, хто саме був залучений до цього інциденту.

Вранці анонімні канали в Telegram опублікували відеозапис, на якому можна побачити близько п’яти осіб, одягнених у військову форму, які переслідують чоловіка у парковій зоні.  politeka.net

Вони вимагають від нього “лежати на землі” і голосно кричать “стріляй у ноги”. Також на відео можна почути фрази “чому ви за мною бігали” та “викличте поліцію”.

Група осіб у формі оточила чоловіка, не давши йому втекти. Один із них підняв руку вгору, після чого пролунав звук пострілу. За свідченнями очевидців, люди у формі почали бити чоловіка.

Автор відеозапису вважає, що працівники військкомату намагалися вручити чоловікові повістку. Поліція проводить розслідування та встановлює осіб, які брали участь у цьому інциденті.

Журналісти зв’язалися з представниками місцевої поліції за коментарем про це скандальне відео. Там відповіли, що вже розбираються із ситуацією, що склалася. Зокрема, поліцейські Дніпра зареєстрували матеріал, проводять перевірку та встановлюють учасників події.

У поліції повідомили УП, що зареєстрували матеріал, проводять перевірку і встановлюють учасників події.

Українська правда.