Данілов натякнув, чому у Словаччині відмовилися від підтримки України

Новини

У Словаччині на виборах перемогу здобула проросійська партія. Олексій Данілов пояснив, чому так сталося.

Секретар РНБО Олексій Данілов переконаний, що вплив російської агентури у Словаччині — шалений. Результати місцевих виборів підтверджують, що РФ намагається роздмухувати ситуацію в Європі.  tsn.ua

Про це Данілов сказав в ефірі телемарафону.

На його думку, у світі зараз існує певний розподіл країн. Частина демократичних держав, які підтримують права людини, свободу слова, розуміють цінності, вони підтримують Україну. Водночас на бік Росії стали всього близько 7 держав. Але є й ті, які хочуть просто спостерігати.

“Є партнери, які починають потихеньку спостерігати чим все це буде закінчуватись. Чи багато таких країн? Ні, таких країн небагато”, – сказав секретар РНБО.

Данілов додав, що у Словаччині, де перемогла антиукраїнська сила, вплив російської агентури дуже великий.

“І я можу сказати, що це право вибору народу Словаччини, який зробив такий вибір. Але майте на увазі – вплив російської агентури в Словаччині просто шалений. Вони спочатку були в Празі, але за рахунок того, що їх там трохи “поганяли”, вони перебралися в Братиславу. І те що ми на сьогоднішній день бачимо – це вплив РФ, яка намагається роздмухувати ситуацію в Європі”, – сказав Данілов.