Де зараз і який вигляд має улюблений онук Кучми, який знімався з ним у новорічному привітанні 2003 року

Новини

Роман Пінчук – син підприємиці, меценатки Олени Пінчук та її першого чоловіка, колишнього голови “Чорноморнафтогаз” й екснардепа Ігора Франчука. Також він пасинок мільярдера, одного з найбагатших людей нашої країни Віктора Пінчука, а головне – улюблений онук другого президента України Леоніда Кучми. Наразі Роману 32 роки, а прославився він у далекому 2003-му, коли дідусь вирішив разом із ним записати привітання українцям з Новим роком.

Раніше Роман регулярно зʼявлявся в інформаційному просторі, нагадував про себе появами на публічних заходах та офіційних зустрічах в компанії впливових батьків. Утім, наразі про нього мало що чутно. OBOZ.UA вирішив зібрати доступну інформацію та пригадати, чому хлопця називали улюбленцем Кучми.

Народився Роман 3 квітня 1991 року. Він єдиний спадкоємець Кучми чоловічої статі. Також Олена Пінчук, єдина донька колишнього президента, має двох доньок від другого шлюбу з мільярдером.

Як ми вже зауважили, Роман став предметом активного обговорення після новорічного звернення президента у 2003 році. Тоді Леонід Данилович вирішив зкреативити, тож замість стандартного та вже звичного відео в кабінеті українцям показали зворушливу сімейну картинку біля каміна. Під час привітання Кучма обіймав онука, а той тримав на руках білого песика та соромʼязливо поглядав у камеру.

Відеозвернення до народу в Новий рік в компанії маленького Роми викликало справжній ажіотаж серед українців, адже подібного раніше ніколи не робили. Привітання та безпосередньо онука президента обговорювали ще не один день.

Можна тільки уявити, яким було дитинство президентського онука та сина заможних батьків. Один із колишніх охоронців Кучми якось розповідав в інтервʼю: “На жаль, охорона виконує невластиві їй функції. Носять сумочки, портфелі, відчиняють двері і навіть прасують брюки. Тому охоронців називають друзями чи слугами, “денщиками”. Коли онук Кучми був маленьким, він своїм охоронцям кидав палицю і казав: “Біжи, забери. Якщо не підеш, я скажу діду і тебе звільнять”. Охоронець мовчки приносив”.

А сам Кучма розповідав, що Роман, ще будучи підлітком, завжди міг “просто з кишені” брати в нього стільки грошей, скільки йому було потрібно.

Коли Роману вже виповнилося 18, Олена та Віктор Пінчуки влаштували йому знайомство зі світовою елітою в Давосі, Швейцарія. Сталося це в рамках Всесвітнього економічного форуму, де родина українських мільярдерів традиційно влаштовувала урочисті ланчі. Тоді юнакові випала нагода познайомитися із багатьма світовими лідерами, серед яких, до прикладу, експрезидент США Білл Клінтон.

Тоді ж Роман розповів, що закінчив Sevenoaks School – одну з найкращих та найпрестижніших шкіл у Британії, що розташована у графстві Кент та заснована більше 600 років тому. Говорячи про свою освіту, хлопець зауважив, що далі збирається навчатися у Сполучених Штатах, проте на той момент ще не обрав, у якому саме університеті.

У 2012 році Пінчук уперше зʼявився на публіці разом із Марією Гнашук – своєю дівчиною, а нині дружиною. Тоді, більше 10 років тому, пара разом відвідала захід у “ПінчукАртЦентрі”. На ньому були присутні і мама, і вітчим, і дідусь. Усі вони були приязні до обраниці спадкоємця, а Кучма навіть поцілував її у щічку.

Наразі знайти Марію можна у Facebook. І саме завдяки її спільним фото з чоловіком можемо подивитися, який зараз має вигляд онук колишнього президента. Роман почав носити окуляри, і це, певно, найбільш помітна його зміна в зовнішності.

До речі, не деяких знімках Марія та Роман позують із маленькою дівчинкою, проте навряд це їхня дитина. Деякі інтернет-користувачі висувають версію, що це молодша сестра Пінчука – Вероніка, яка народилася у 2011 році.

З профілю Марії також дізнаємося, що вона зараз проживає у Пало-Алто, штат Каліфорнія, США. А от місцезнаходження Романа достеменно невідоме. Він може бути як в Америці, так і в Україні, у Києві, де має власний бізнес.

Після закінчення американського вишу Пінчук залишився в США. У 2017 році він працював у Хʼюстоні у складі команди працівників трубно-колісної компанії “Інтерпайп”, яка належить його вітчиму. Хлопець відновлював житлові будинки в місті штату Техас після масштабного урагану.

“Я хотів допомогти. І від компанії, і від родини”, – цитували його тоді у Forbes у статті під назвою “Спадкоємець мільярдера очолив команду України з очищення від урагану Харві”.

Як відомо, наразі “Інтерпайп”, а також медіахолдинг StarLightMedia (ICTV, СТБ, Новий канал) та газова компанія Geo Alliance, які належать родині Пінчуків, перебувають під контролем бізнес-групи EastOne. Серед членів правління групи значиться і Роман. Він розпочав роботу в EastOne у 2016 році. Можна припустити, що саме тоді він і змінив своє прізвище Франчук, яке дісталося йому від батька, на Пінчук від вітчима.