Демарш послів: Путіна принизили у Москві під час церемонії, відео

Новини

Президент Росії путін, приймаючи послів, двічі хотів отримати оплески, але йому так ніхто і не поплескав. Наприкінці диктатор вичікально подивився на послів, чекаючи хоч якоїсь реакції й мовчки пішов.

Як повідомив Яковенко в ефірі «Апостроф TV», бути зараз послом у Росії – це досить тяжке випробування. politeka.net

“Бути зараз послом у Росії – це досить важке випробування. Мабуть, люди заздалегідь до цього готувалися і бажання зберегти “протокольне обличчя” і при цьому не переступити межу, яка відокремлять від виконання своїх службових обов’язків до співучасті в цих злочинах того режиму, з яким посол змушений стикатися – воно призвело до цього фактично демаршу”, – вважає Яковенко.

Яковенко додав, що за фактом це був демарш, ніхто не хоче спілкуватись із злочинцем.

“Це був демарш, це цілком очевидно. Посли стояли по стійці смирно, зовсім не посміхалися, з кам’яними обличчями, і зовсім не збиралися загравати з путіним. Путін, коли так розкуто до них звернувся, розраховував на те, що будуть якісь ознаки людського спілкування. Але жодного людського спілкування з цим міжнародним злочинцем не буде. І всі посли, які там були присутні, чудово розуміли, що вони спілкуються з людиною щодо якої видано ордер на її арешт”, – резюмував російський опозиційний журналіст.