Десятки тисяч силовиків вийдуть на вулиці України, з’явилося попередження: “З опівночі до…”

Новини

Про це повідомляє Національна полиція України. Тимчасово виконувач обов’язків Голови Нацполіції повідомив сьогодні, 13 квітня, під час відеоселекторної наради всіх структурних та територіальних підрозділів поліції.  politeka.net

Як розповів т.в.о. Голови Національної поліції України Іван Вигівський, до забезпечення правопорядку під час Великодніх свят буде залучено понад 20 тисяч правоохоронців.

Загалом богослужіння проходитимуть у майже 13 тисячах храмів. Понад 17 тисяч поліцейських різних підрозділів, а також нацгвардійці, рятувальники та представники ДФТГ будуть нести службу у святкові дні, у тому числі біля культових споруд.

Вигівський додав, що біля культових споруд також працюватимуть вибухотехніки та кінологи, які перевірятимуть храми та прилеглу територію на наявність вибухонебезпечних предметів.

«Під час проведення богослужінь на Великодні свята очікується цілодобова відкритість храмів для вірян. При цьому важливо нагадати прихожанам про комендантську годину, яка триватиме з опівночі до 5-ї ранку, та правила поведінки під час сигналів «повітряної тривоги», – повідомляють в поліції.