Дідівський спосіб для поліпшення світла фар автомобіля

Новини

Автомобільні фари – вкрай важлива частина машини. Особливо це відчутно взимку, коли тривалість світлого часу доби знижується до мінімуму. Але, зрозуміло, за фарами треба стежити в будь-який час року. Пам’ятаю якось давно, коли я допомагав своєму дідусеві з його “ластівкою”, він мені розповів про те, як поліпшити світло фар свого авто, пише zen.

Про це дідівський спосіб я і хочу розповісти про вас!

Все фари з часом псуються

І це факт, заперечувати який досить безглуздо. Будь-яка піщинка (а вже тим більше великі предмети) на великій швидкості потрапивши в фару, завдає мікропошкодження, які у великих кількостях і дають ефект погіршення освітлення. Іншими словами – з часом псується поверхню фари.

З ушкодженнями на фарах боротися простіше, ніж з подряпинами на кузові автомобіля. Тому я написав статтю про те, як позбутися від подряпин на корпусі автомобіля всього лише за 10 хвилин.

Дідівський спосіб поліпшення фар автомобіля

Саме з цим моментом ми і будемо боротися. І так, щоб вивести фари на колишній рівень освітлення нам знадобиться алмазна паста! “Алмазна” звучить дорого-багато, але насправді ця паста продається в звичайному господарському магазині і коштує недорого. Що ж треба робити?

  • Готуємо фари: миємо й протираємо насухо;
  • Наносимо пасту на фари рівним шаром і чекаємо, поки підсохне;
  • Беремо нульову наждачку і поліруємо (не перестарайтеся).
  • Проробивши цю процедуру Ви відразу помітите ефект – фари почнуть світити відчутно краще! Звичайно, якщо фари у Вас скляні, а не пластикові.

Справа в тому, що даний спосіб втратив свою актуальність, адже у більшості водіїв зараз пластикові фари. Але є і хороші новини: актуальний метод полірування фар є. Я говорю про, призначеному саме для цього завдання. Перевірив його на собі – працює безвідмовно, на відміну від алмазної пасти. Зараз темніє вже о 5 годині вечора, зима все-таки вже близько, тому фари нам потрібні в максимально робочому стані!