Дійсно: “аналогов нєт”У Генштабі ЗСУ розповіли про провальну атаку росіян – 10 ракет розірвалися у РФ

Новини

Російські окупанти 20 лютого випустили по Харківщині 11 зенітних керованих ракет, але з них лише одна долетіла до території України. Про це на брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України бригадний генерал Олексій Громов, передають Патріоти України.

“Карма не полишає наздоганяти ворога. Так, 20 лютого противник, намагаючись завдати повторного ракетного удару по об’єктах енергетичної інфраструктури в районі міста Харків та області, здійснив запуск 11 зенітних керованих ракет з району Бєлгородської області, з яких лише одна влучила по території України. Решта ракет здійснила підрив у повітряному просторі Російської Федерації, залишки впали на територію Бєлгородської області”, – сказав Громов.

“Імовірно, від несправності озброєння, якому так званих “аналогов нєт”, або слабкої навченості солдат так званої другої армії світу, все частіше і частіше вибухи виникають на російській території, і, як на зло для росіян, саме на об’єктах критичної інфраструктури”, – сказав Громов і додав, що внаслідок цих “прикрих випадків” поширюються панічні настрої серед населення Бєлгородської області, яке “вже розуміє, як це – жити без електрики та опалення”.

“Раніше находила інформація щодо подібних самообстрілів у Воронезькій і Курській областях”, – сказав Громов.