“Діти, які зараз дізнаються, вони в повному шоці”: стали відомі трагічні подробиці загибелі вчительки з Кривого Рогу

Новини

31 липня Росія атакувала Кривий Ріг ракетою, через що шестеро людей загинули.

Серед них – вчителька одного з навчальних закладів Ірина Кіянчук, про яку розповіла її колега, заступниця директора Олена Кісєль, передає “Суспільне”. politeka.net

Кривий Ріг, вчителька

Як розповіла її подруга, вона відразу пішла до неї додому, коли та не відповіла на телефонний дзвінок після ракетної атаки. За її словами, у них була домовленість один одному телефонувати, якщо щось траплялося. Ірина жила одна, адже чоловік помер, а син мешкав окремо зі своєю сім’єю.

Коли подруга прибігла до будинку, то побачила палаючу квартиру колеги. Але до останнього були сподівання, що рятувальники її дістануть живою з-під завалів. Але нажаль, за словами Олени, дива не трапилось.

Близько 45 років Ірина віддала своїй професії. Олена пропрацювала зі своєю подругою біля 20 років. Як зазначила колега, жінка дуже любила як своїх онуків, так і учнів.

Кривий Ріг, вчителька

“Вона була людиною, яка говорила, що не буває поганих дітей. Дуже багато часу приділяла своїм онукам, Маша і Міша були для неї всім. Тако само було зі школярами. Діти, які зараз дізнаються, вони в повному шоці, як і дорослі”, – розповіла Олена.