Дівчина увімкнула пральну машину з єнотом усередині й показала це в інтернеті. Поліція також побачила (ВІДЕО)

Новини

22-річна франківка “зацентрифужила” єнота в пральній машині – такий вчинок викликав обурення громадськості.

Благодійна організація “Дім Сірка” повідомила про новий випадок жорстокого поводження з тваринами в Івано-Франківську. versii.if.ua

Єнот у пральні машині

22-річна колишня студентка місцевого юридичного інституту НУ “Одеська юридична академія” та адміністраторка популярного франківського ресторану Кароліна Мосейчук закрила єнота в пральній машині і ввімкнула її – тварина опинилася в працюючій центрифузі.

“От що творить безнаказаність за жорстоке поводження з тваринами. Сьогодні отримали повідомлення про знущання над твариною. Мосейчук Кароліна виставляє відео, де закриває єнота у пральній машинці і включає її . Таке може робити людина ,яка вчилась у Івано-Франківському юридичному інституті НУ???? Як адекватна людина може таке вчинити ???”, – йдеться в дописі.

Чому всі мовчать?

Волонтери, які опікуються бездомними тваринами, намагаються достукатись і до підписників франківки. Адже вона все знімала на телефон і згодом виклала відео з єнотом у своїх сторіс. Щоправда, зараз Кароліна Мосейчук свої профілі в Інстаграмі та Фейсбуці закрила.

“Питання ще також до людей, які переглядають ці сторіс і мовчать!”, – обурюються волонтери.

Веселиться, що тварина мучиться

Благодійна організація “Дім Сірка” звертається до поліції та місцевої влади відреагувати на зафіксований випадок знущання над тваринами.

“Забули про статтю 299 Закону України – ми вам нагадаємо! Така поведінка -аморальна, неадекватна, такі дії – пряме порушення закону про жорстоке поводження з тваринами! Дана особа ще й веселиться з того, що бідна тваринка мучиться!!! Очікуємо від вас нарешті дій, а не слів!”, – додають волонтери.

ГО “Зелена Сила – Green Power” також готує звернення в Нацполіцію.

“Вимагаємо якнайшвидше вилучити тварину та притягнути винну до відповідальності, як за жорстоке поводження так і за виготовлення та поширення твору, що пропагує культ насильства”, – йдеться в дописі на сторінці зоозахисників.

Як стало відомо Версіям, поліція розпочала перевірку. Вже внесено відомості до єдиного обліку реєстрації звернень громадян.

Відповідальність за жорстокість

За жорстоке поводження з тваринами, а саме знущання над тваринами, завдання побоїв або вчинення інших насильницьких дій, що завдали тварині фізичного болю, страждань і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення тварин напризволяще, у тому числі порушення правил утримання тварин, – застосовується адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.

За жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, у тому числі безпритульними тваринами, що вчинене умисно та призвело до каліцтва чи загибелі тварини, а також нацьковування тварин одна на одну чи інших тварин, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, а також поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій – застосовується кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.