Дівчинку звали Ірина, вона загинула, – Зеленський у зверненні розповів про удар по Запоріжжю

Новини

Зеленський розповів, що цієї ночі російські окупанти вдарили по Запоріжжю ракетами С-300. Зафіксовано влучання у житловий будинок, інформує 24 Канал.

Троє людей були у ньому. Чоловік, жінка і дитина – дівчинка, її звали Ірина, цьогоріч їй би виповнилось 11 років. Вона загинула. Чоловік теж. Мої співчуття… Жінка – у важкому стані зараз в лікарні, їй надається допомога, – заявив Зеленський.

Зеленський зауважив, що так держава-терорист проводить цю Вербну неділю та заганяє себе у ще більшу ізоляцію від світу, від людства.

Український лідер нагадав українцям, що кожне християнське свято вчить: зло – неодмінно програє. Українці мають вірити в це та вірять. Необхідно наближати програш зла. І українці наближають. А світ – разом з ними.

Президент подякував кожному у світі, хто разом з Україною зараз. Зеленський наголосив, що він дякує усім, хто ліквідовує наслідки терористичних ударів Росії по українських населених пунктах, дякує медикам, рятувальникам та, звичайно, українським захисникам та захисницям.

Зеленський наголосив, що Україна готується до активного нового тижня, зокрема в міжнародній роботі. Український лідер наголосив: працюватимуть, аби посилити оборону, посилити воїнів ЗСУ.