“Для мене вона померла”: Кондратюк різко висловився про Ані Лорак та довів, чому її позиція однозначна

Новини

Українська співачка-зрадниця Ані Лорак, яка з 2014 року активно гастролює Росією, а після повномасштабного вторгнення залишилася в країні-агресорці, ні слова не сказавши про злочинну війну, продовжує моститися одразу на двох стільцях: не визнає Росію агресором, але й нібито війну не підтримує. А ось відомий український продюсер та телеведучий Ігор Кондратюк вважає, що вибір артистка вже давно зробила, і він є досить однозначним. Його дивує, що комусь це ще не зрозуміло.

На думку шоумена, Лорак продемонструвала свою позицію задовго до повномасштабного вторгнення. Втім, він припускає, що вибір на користь Росії співачка зробила не сама – їй хтось допоміг у цій “нелегкій” справі. Своєю думкою про “голубку миру” Кондратюк поділився в інтерв’ю “5 каналу”.

“Останні три дні мене питають про Лорак. Я взагалі не розумію, що там можна коментувати. Для мене вона померла. Дівчина зробила однозначний вибір. При цьому він був зроблений, мабуть, не нею. Тому що сказати, що обрала вона, це означає, що вона має мізки. А судячи з її вчинків з 2014 року, мізків вона не має. Багато уваги ми їй приділяємо… Її зради я не розумію”, – поділився Кондратюк.

Ведучий додав, що співачка “стоїть на піраміді тих людей, які зараз залишаються в Москві”, натякаючи на велику кількість інших українців із зрадницькою мовчазною позицією. Однак Кондратюк розуміє, чому саме Лорак викликає такий ажіотаж – “вона була знаковою артисткою в українському шоу-бізнесі”, народ її любив і чекав на адекватну реакцію на геноцид з боку Росії.

"Для мене вона померла": Кондратюк різко висловився про Ані Лорак та довів, чому її позиція однозначна

“Після того, як вона виступила з концертом на річницю російського військово-морського флоту в 2016 році, взагалі про неї безглуздо говорити. Флоту, який вкрав українські кораблі. У неї немає мізків. Померла так померла… Я не бачу жодних конспіративних історій, коли кажуть: “А раптом вона дійсно донатить по 100 тисяч на ЗСУ”. Я скажу, якщо вона щомісяця донатить по 100 тисяч доларів на ЗСУ або допомагає біженцям, то це круто, але її публічна зрада перекриває все. Краще вийди і скажи: “Я не можу жити в країні-окупанті”, – прокоментував продюсер.

Він переконаний, що зрадників не люблять ніде, тому, зрештою, об Ані Лорак “витруть ноги і в Росії”.