Для тих, хто зневірився: війна закінчиться цього літа і ми ще побачимо багато радісних новин

Новини

В мережі з’явилось відео, автор якого присвятив його тим, хто вже втомився від війни та зневірився.

Підписник Володимир Ступак ТікТок під ніком volodymyr.rieltor вирішив підтримати та підбадьорити українців. Зокрема у своєму ролику він каже,що не згоден з висловлюваннями експертів, про те, що війна ще довго триватиме. На його суб’єктивну думку все закінчиться вже влітку цього року.

Також він стверджує, що у 2018 передбачав повномасштабну війну з росією та писав про це на своїй Facebook сторінці. Володимир пояснює чому він не вірить експертам. Так, вони прогнозували, що Київ впаде за 3 дні, проте він стояв, стоїть і буде стояти, каже підписник. А ще він додає, ці експерти враховують політичну ситуацію, математичні розрахунки, але не враховують надприродного фактора, за яким стоїть Бог.

Володимир каже, що ми ще побачимо багато позитивних новин, побачимо багато бавовни на стороні ворога, побачимо цікаві спецоперації на Кримському мосту.

“Ви знаєте, кожна війна закінчується переговорами. Тому дуже важливо з якої позиції ми зайдемо в ці переговори, а це звичайно, великою мірою залежить і від наших союзників”, – каже Ступак.

Він сподівається, що європейські партнери допоможуть сформувати сильний кулак, щоб на переговори вона зайшла з позиції сили. Інакше, на його думку, через 2-3 роки може спалахнути війна світового масштабу.

Тому він Володимир впевнений, що партнери підтримають Україну і вже влітку війна закінчиться.

Він каже, що вірить в це і виражається його віра тим, що Володимир мав можливість виїхати з України, проте він лишається тут, а зараз разом з родиною переїхав на деокуповану територію.