Для здоров’я щитовидної залози введіть у свій раціон ці 6 продуктів

Новини

Суха шкіра, швидко набираєте вагу, мляво мислите і постійно втомлені? У вас можуть бути проблеми зі щитовидкою.

Щитовидна залоза знаходиться біля основи шиї. Вона відповідає за енергійність і настрій, обмін речовин, частоту серцевих скорочень, виробляє важливі гормони, пише MindWaft, інформує Ukr.Media.

Щоб зберегти здоров’я щитовидної залози, включіть ці 6 видів продуктів до свого щоденного раціону.

Продукти, багаті на пектини

Яблука, сливи і цитрусові багаті на пектини, желатинові волокна, які допомагають організму позбавитися від важких металів.

Продукти, багаті на цинк

Гарбузове насіння, краби, лобстери, горіхи, бобові є відмінними джерелами цинку. Цей елемент необхідний для нормального вироблення гормонів щитовидною залозою.

Продукти, багаті на селен

Недолік селену може викликати розлади щитовидної залози. Ось чому важливо включити в свій раціон бразильські горіхи, яловичину, індичку, курку і тунець, які є хорошими джерелами цього елементу.

Продукти, багаті на вітамін D

Дефіцит вітаміну D пов’язаний з підвищеним ризиком виникнення аутоімунного тиреоїдиту. Щодня вживайте йогурт, молоко, апельсиновий сік і частіше бувайте на сонці.

Продукти, багаті клітковиною

Квасоля, боби, нут допомагають налагодити стул. А це – найбільш часта скарга серед людей із захворюваннями щитовидної залози.

Продукти, багаті на йод

Одним з найкращих джерел природного йоду є водорості. Цей мінерал необхідний для правильного функціонування щитовидної залози.

Але існує ряд помилок у харчуванні, які погано впливають на щитовидку. Наприклад, пропускати прийоми їжі або повністю відмовитися від вуглеводів.