Дмитро Комаров згадав, як два роки тому пакистанські шамани напророкували йому війну та коронавірус

Новини

Тоді телемандрівник знімав програму “Світ навиворіт” у Пакистані.

За 13 сезонів шоу “Світ навиворіт” Дмитро Комаров об’їздив 17 країн світу. Наразі глядачі спостерігають за пригодами головного мандрівника країни в Пакистані.

Свого часу ведучий вирушив там до місця сили пакистанців – туди, де шамани спілкуються з духами. “Світ навиворіт” спробував дізнатися у шаманів хунзи, яких вважають найсильнішими в Пакистані, долю людства, коли світ остаточно забуде про коронавірус, чи буде менше війн та яке майбутнє чекає на українців.

Після двогодинного ритуалу на запитання, чи стане на світі менше війн, шаман відповів: “Ні, їх менше не стане. Бо люди стали, як кішки з собаками. У кожного є вороги”.

Тоді усіх хвилювало питання закінчення пандемії коронавірусу, яка повністю поставила на “стоп” увесь світ. Шаман додав, що коронавірус обов’язково завершиться, проте коли це буде – наразі невідомо.

Нагадаємо, після 24 лютого Дмитро Комаров поставив свою мандрівничу діяльність на паузу та активно працює на інформаційному фронті, активно розповідає та показує жахіття, які вчиняють російські окупанти своїми ракетами на українській землі. Також телеведучий на своїх особистих сторінках у соцмережах публікує відео та фото звільнених міст Харківщини та інших регіонів. Окрім того, Комаров разом з іншими небайдужими українцями працює і на волонтерському напрямку, закуповуючи авто та інше необхідне спорядження для української армії.

Дмитро Комаров / © instagram.com/komarovmir

Дмитро Комаров / © instagram.com/komarovmir

Зазначимо, що від понеділка до четверга о 17:00 на телеканалі ТЕТ на глядачів чекають пригоди Дмитра Комарова в найпопулярнішому тревел-проєкті країни “Світ Навиворіт”. Через повномасштабне вторгнення росії на територію України показ проєкту став на паузу, проте програма повернулася, і відтепер глядачі можуть знову побачити улюблені випуски “Світу навиворіт”.