Дмитро Нагієв обережно заговорив про війну в Україні та висловився про “вставання росіян з колін”

Новини

Актор у властивій йому манері поділився своїми думками з приводу того, що нині відбувається.

Російський актор Дмитро Нагієв обрав мовчазну поведінку щодо війни в Україні, яку вороже розв’язала Росія. tsn.ua

Однак знаменитість натяками дає зрозуміти, як насправді ставиться до російського вторгнення в українські міста та селища. От, до прикладу, нещодавно Нагієв дав інтерв’ю російським пропагандистам. У ході розмови артист заявив, що не може дивитися фільми з глибоким змістом, адже в реальному житті відбуваються набагато серйозніші речі. Говорячи про “серйозні речі” артист, ймовірно, мав на увазі війну в Україні.

Дмитро Нагієв / © instagram.com/nagiev.universal

“Зараз я з великими зусиллями змушую себе дивитися серйозне, глибоке кіно, тому що навколо все так серйозно і глибоко, що іноді складно з цієї глибини виринути, щоб зробити ковток повітря”, – прокоментував актор.

Нагієв також висміяв наративи російських пропагандистів, що “Росія от-от встане з колін”. За словами актора, ці слова викликають у нього лише усмішку, адже він занадто давно чує вже цю фразу.

Дмитро Нагієв / © instagram.com/nagiev.universal

“Мене завжди дивувало, що ми безперервно перебуваємо у стані вставання з колін, у тому числі й у галузі кінематографа. Тобто ми завжди трохи зігнуті. Цей перманентний період вставання — настільки затяжний, що викликав і викликає в мене лише усмішку”, – зазначив Нагієв.