До кінця програми фіндопомоги – 2 дні: як українцям під час війни отримати 40 тис. грн

Новини

Українці можуть скористатися можливістю отримати допомогу в розмірі 40 тис. грн від Данської ради у справах біженців. Претендувати на допомогу можуть мешканці Іванківської громади (Київська область), які постраждали від війни.

Про те, як отримати кошти – розповідає OBOZREVATEL.

Прийом заявок триватиме ще два дні – до 10 травня. Данська рада з прав біженців запустила програму підтримки родин громади. Для отримання допомоги треба подати заявку на сайті організації до 10 травня та детально описати свою бізнес-ідею.

Заявки будуть розглянуті від ВПО (внутрішньо переміщених осіб), які проживають в Іванківській громаді, а також громадян, які офіційно зареєстровані тут. Подати документи можна на сайті за посиланням.

Сума допомоги для українців буде різною для всіх: на виплату в розмірі до 40 тис. грн можуть претендувати фізичні особи. При цьому на більшу суму зможуть претендувати офіційно зареєстровані ФОП (фізична особа — підприємець).

Пріоритет у фіндопомозі надається тим громадянам, джерело доходу яких зруйнували або пошкодили (мова йде про господарські приміщення, техніку та ін.). Якщо українець планує отримати кошти для створення нового бізнесу, то треба надати конкретний бізнес-план з усіма статтями витрат.