До кордону з Чернігівською областю рухаються колони військової техніки РФ: військові звернулися до українців

Новини

Росіяни готують можливі провокації на півночі України.

Українська розвідка зафіксувала рух колон військової техніки в районі кордону із Чернігівською областю. Російські загарбники готують можливі провокації до роковин повномасштабного наступу. Сили оборони Сіверщини тримають ситуацію під контролем.

Про це інформує ОК “Північ”. ТСН

Розвідка зафіксувала рух колон військової техніки в районі кордону із Чернігівською областю. Вони рухаються без знаків розпізнавання та із окупантами, яких вдягнули у піксель, схожий на форму Збройних Сил України. Мета окупантів – звинувачення українських захисників у порушенні територіальної цілісності.

“Окупанти готують можливі провокації до річниці повномасштабного наступу, скоріш за все, метою є звинувачення українських захисників в порушенні територіальної цілісності.  Про це свідчать дані розвідки, де зафіксований рух колон військової техніки в районі кордону із Чернігівською областю без знаків розпізнавання та живою силою, що була одягнена у піксель, схожий на форму Збройних Сил України”, – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що Сили оборони Сіверщини тримають ситуацію під контролем. Також зазначається, що українські військові на відміну від військ РФ, ніколи не вдавалися до провокацій і не мають подібного на меті.

“Кожен воїн дотримується загальноприйнятих правил ведення війни, не посягаючи на чужі території, а виключно захищає рідну землю від нахабного та підступного ворога”, – додали в ОК “Південь”.