“До останнього боровся за наше майбутнє”: у боях на Харківщині загинув воїн із Рівненщини, який мав нагороду від Залужного. Фото

Новини

У боях проти російських окупантів на Харківщині загинув 41-річний військовий Павло Марчук. Боєць був нагороджений відзнакою Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного почесним нагрудним знаком “Золотий Хрест” за мужність та героїзм, проявлені у бою.

Трагічну звістку повідомили у Facebook Шпанівської територіальної громади. Життя Героя обірвалося 2 січня в районі населеного пункту Вільшана Купʼянського району.

Зазначається, що Марчук був родом із села Великий Олексин на Рівненщині. Пройшов АТО та продовжив боронити країну під час повномасштабного вторгнення.

"До останнього боровся за наше майбутнє": у боях на Харківщині загинув воїн із Рівненщини, який мав нагороду від Залужного. Фото

“Він гідно захищав нашу країну від російського ворога, до останнього боровся за наше майбутнє”, – із сумом зазначили у повідомленні.

“Герої не вмирають! Вони поповнюють ряди небесного війська і вічно живуть у нашій памʼяті!” – додали жителі громади.

"До останнього боровся за наше майбутнє": у боях на Харківщині загинув воїн із Рівненщини, який мав нагороду від Залужного. Фото

Нагадаємо, у боях проти російських окупантів в районі населеного пункту Роботине Запорізької області загинув 26-річний український військовослужбовець Юрій Бовтач. Боєць вважався зниклим безвісти з 18 грудня 2023 року, однак нещодавно його тіло упізнали.