“До зими ми хочемо повністю завершити війну”: Данілов висловився щодо контрнаступу ЗСУ і “бавовни” на території РФ

Новини

Контрнаступ Збройних сил України розпочнеться вчасно, не раніше і не пізніше. До зими наша держава хоче повністю завершити війну.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов в інтерв’ю східноєвропейському бюро Report. Він наголосив, що наші військові достеменно знають, що робити, і вони вже довели усьому світу, що наша армія готова до бою. obozrevatel.com

“Ба більше, ми завдаємо противнику ударів там, де він найменше цього очікує. Думаю, цього разу буде так само”, – висловився Данілов.

На запитання, чи розпочнеться наступальна операція ЗСУ “найближчим часом”, він зауважив, що це поняття для кожного своє.

“Головне – результат. Ми маємо звільнити наші території. Дії розпочнуться в потрібний термін з урахуванням усіх факторів. Не раніше і не пізніше, а точно вчасно“, – наголосив секретар РНБО.

“До зими ми хочемо повністю завершити війну”, – зазначив Данілов.

"До зими ми хочемо повністю завершити війну": Данілов висловився щодо контрнаступу ЗСУ і "бавовни" на території РФ

Також він прокоментував звинувачення РФ на адресу України у вибухах на території держави-агресора.

Ми ні на кого не нападали, навпаки, напад скоєно на наші землі та території, закріплені в міжнародних документах у 1991 році. Якщо хтось хоче звинуватити когось іншого у майбутньому розпаді своєї країни, це його проблема, а не наша“, – наголосив секретар РНБО.

Нагадаємо: видання CNN повідомило, що Сили оборони України почали “формувати” операції напередодні довгоочікуваного контрнаступу проти окупаційних військ РФ. Передбачається ураження ворожих цілей – складів зброї та БК, командних центрів, бронетехніки та систем артилерії – задля підготовки поля бою для наступальних груп.

У матеріалі нагадали, що коли наприкінці минулого літа ЗСУ розпочали контрнаступ у південній та північно-східній частинах України, їхнім штурмам так само передували повітряні атаки.