Дочка Кузьми Скрябіна згадала про останні плани батька: “Він поспішав до Києва, щоб…”

Новини

2 лютого 2015 року 46-річний музикант Андрій Кузьменко, відоміший як Кузьма Скрябін, потрапив у смертельну ДТП.

Того дня дочка легендарного артиста Барбара готувалася до подорожі з татом до Праги, про це вона розповіла в інтерв’ю Олексію Суханову на YouTube . Повідомляє politeka.net

“2 лютого ми з татом мали летіти до Праги. Він поспішав до мене в Київ. Я якраз приїхала додому, це було вранці. У нас двоповерховий будинок, я спускалася з другого поверху вниз. Якраз у той момент, коли я вже підійшла на кухню, набрали маму і повідомили про це”, – згадує Барбара.

Дочка музиканта зізналася, що ніхто не міг повірити, що глави сімейства більше нема.

“У мами була істерика, паніка. Вона не розуміла, що відбувається. Я вибігла на вулицю і була в іншій реальності. Я не вірила, що це може бути правда… Я прийшла до себе в кімнату і почала розкладати одяг у шафі, щоб про це не думати. Я ідеально все розклала, щоб випасти з цієї реальності”, – розповіла дочка Кузьми.

Нагадаємо, рано вранці 2 лютого 2015 року він розбився в аварії біля села Лозоватка Криворізького району Дніпропетровської області. Музикант повертався з концерту в Кривому Розі, коли його позашляховик Toyota Sequoia, рухаючись слизькою від дощу дорогою, вилетів на зустрічну смугу і зіткнувся з молоковозом “ГАЗ 53”.

кузьма скрябин

46-річний Кузьма загинув на місці від травм. У ДТП також постраждали та були госпіталізовані дві жінки – пасажирка молоковоза та адміністратор Скрябіна. Розмови, що автокатастрофа була не випадковою, йдуть досі.