Доктор Комаровський розповів, як покращити артеріальний тиск без ліків: “Звертаю увагу…”

Новини

Доктор Євген Комаровський вирішив випустити ролик про артеріальний тиск. Фахівець опублікував його у своєму блозі Інстаграм, де розповів, як знизити тиск без ліків.  politeka.net

“Хлопці, звертаю увагу, що за сучасними уявленнями будь-який артеріальний тиск, вищий за 120/80 – це вже гіпертонічна хвороба. Інше питання в тому, що якщо воно між 120 і 130, то це гіпертонічна хвороба першого ступеня, яка не обов’язково повинна лікуватися ліками А що це таке: це спорт, це дієта, плюс схуднути б треба, це треба зменшити кількість солі в раціоні.Це треба поменше пити і дуже важливо кинути палити. того, як вам знадобиться купа пігулок”, – розповів доктор Євген Комаровський.

Також доктор Комаровський вирішив уточнити деякі моменти. Все через те, що деякі ресурси не вважають тиск у 130 гіпертонічну хворобу.

“PS Уточнення, оскільки можу люди чіплятися. Будь-який тиск вище 120 – це ненормально, але багато, деякі ресурси вважають, що гіпертонічна хвороба першого ступеня – це 130-140, а 120-130 – це підвищений, це просто артеріальний тиск. менш є люди, які вважають, що 120-140 – це вже гіпертонічна хвороба першого ступеня”, – додав доктор Комаровський.