Долар став ще дорожчим: банки і обмінники змінили курс валют на вівторок, 9 січня

Новини

Валютні курси, що встановлені Національним банком України на сьогодні, 9 січня, мають наступні показники: курс долара США зараз дорівнює 38,192 гривень за 1 долар. Курс євро наразі складає 41,7973 гривень за 1 євро.

В обмінниках українських банків та спеціальних обмінних пунктах вартість валюти є значно вищою. Показники змінюються кожного дня і на сьогоднішній день вони є такими.

Вас може зацікавити:

Національний банк України в черговий раз підвищив офіційний курс долара відносно гривні. І євро теж росте в ціні.

Фінансові експерти вважають, що курс долара до гривні упродовж всього 2024 року коливатиметься відповідно до ринкових умов та сезонності. І це є традиційною ситуацією. Натомість, Національний банк України забезпечить курсову стійкість та привабливість гривні.

Також, варто нагадати, що з початку війни регулятор був змушений зафіксувати офіційний курс спочатку на рівні 29,25 гривень за долар, а з липня 2022 року – 36,6 гривень за долар). Це призводило до множинності курсів: офіційний, курс міжбанківського ринку, курс сірого ринку, курс в обмінних пунктах. При цьому готівковий курс постійно рухався. А всі курси мали різні показники. До прикладу, коли офіційний коштував 36,6 гривень за долар, то обмінники його продавали по 41 – 42 гривні. А як буде розвиватися ситуація на валютному ринку у 2024 року читайте в наших щоденних новинах на порталі «Стіна».