Друга атака на Кримський міст: українцям назвали одну особливість, яка змінює все

Новини

В ударі по Кримському мосту є символізм. Адже Путін пов’язує з Кримом та з цим мостом своє головне досягнення. Він цим доводить свою незмінність вічну при владі в РФ. Що стосується Медведєва, який минулого року після удару по мосту сипав погрозами, то його, звісно, ​​не потрібно серйозно розцінювати, проте він відображає атмосферу роздратування тим, що це відбувається. Однак, головна відмінність між першим і другим ударом по мосту полягає в тому, що вони відбувалися різними способами, і це все змінює.

Про це в ефірі ZAXID.NET розповів російський опозиціонер Марк Фейгін.

За його словами, другий удар вже не справляє такого сильного враження. Однак різниця в тому, що перший удар був диверсією – тоді на мосту вибухнула вантажівка. А ось вдруге міст атакували іншим способом – швидше за все це були безпілотники – морські чи повітряні. І тепер у РФ знають, що такі кошти Україна має, а значить, удари можуть повторитися.

Кримський міст

“Тепер уже можна вразити міст на відстані, з дистанції, тобто такі засоби Україна має. Неважливо, водні це дрони, або ракети, але це вже в зоні досяжності. А ось це дуже болісно виходить для РФ. Це дуже болісно, бо ну вони могли допустити ще одну якусь диверсію, там вибухівка ще, там водолази якісь, ну за участю людей, скажімо так. А тут якісь водні дрони вибухнули, і найголовніше, завдали такої відчутної шкоди”, – каже Марк Фейгін.

За його словами, перша атака на Кримський міст була навіть меншою за збитки, ніж друга, яка сталася днями. Наразі росіянам доведеться закрити міст для автомобільного руху на кілька місяців.