Дружина “Холостяка” Решетника дала урок українкам, якою має бути сім’я: “Що скажуть люди?”

Новини

Популярний український ведучий Григорій Решетник разом із дружиною є для багатьох прикладом гармонійної родини. Пара вже багато років разом, а також виховує одразу трьох маленьких синів, розповідаючи про себе в Інстаграм.  politeka.net

«Щастя любить тишу, кохання живе три роки, почуття максимум сім І ми тут стоїмо перед вами (15-й рік разом), щоб розвінчати своїм прикладом ці міфи) ніколи не звертала уваги на те, що скажуть люди, ніколи не боялася забобонів , Бо вірю тільки в долю, вищі сили, Бога і в любов – істинну, сильну і віддану! – Поділилася емоціями Христина.

У мережі вирішили висловитися:

«Як добре ви написали; погоджуся з вами; Ви чудова пара; Мало вірити, що потрібно постійно підтримувати теплий вогник бажання; Впевнені та круті; А ми з чоловіком 19 років разом, у шлюбі 17;

Неймовірна пара; У нас також із чоловіком цього року річниця 15 років; Ви вірите у долю? Чи кожен керує сам своєю долею?; Ой, я знаю, що у вас все за контрактом; 17 років разом, як три».

Раніше Крістіна Решетник розповіла, що у неї виникли проблеми, тому їй довелося звернутися до клініки та здати аналізи для встановлення причини.

Кілька годин тому Крістіна Решетник опублікувала посаду в Інстаграмі з медичного центру і зважилася розповісти про те, що там робить.