Дружина Решетника підкорила незвичним для неї стилем: “Надихаєте українок на експерименти”

Новини

Дружина українського телеведучого Григорія Решетника попри дуже напружені дні, вона завжди у чудовому настрої, бадьора та весела, причому не лише перед камерами, а й коли камери вимкнені. З приходом весни і без того завжди стильні та ефектні вбрання Христини Решетник стали трохи світлішими – так, вона показала в Instagram новий, неймовірно ніжний та елегантний образ. politeka.net

Христина Решетник відображена у відділі магазину одягу. На ній стильне вбрання: прямі сірі штани, бомпер у тон, светр, біла блуза, а понад вона накинула світло-бежеве пальто з великими темними гудзиками.

Доповнюють ефектну цибулю коричнева сумочка через плече та незвичайна для неї зачіска – вона накрутила волосся у красиві хвилясті локони.

“Незвичайний стиль для мене, але мені подобається”, – прокоментувала свою цибулю Христина Решетник.

У коментарях користувачі мережі не забувають захоплюватися стильним весняним чином дружини Решетника: “Крис, яка ти хороша”, “Яка ж ти мила”, “Не тільки чарівна та ефектна жінка, а й прекрасна дружина та мати! Надихайте українок і надалі! Незабутньою! Вам весни!”, ” Яка краса!! Вам так йдуть ці відтінки”.