ДТП із п’яним майором: волонтер, яка зібрала гроші на допомогу постраждалим, не виходить на зв’язок

Новини

Сім’я дівчини, яка постраждала в моторошній аварії, влаштованій п’яним майором Української військово-медичної академії, намагається зв’язатися з волонтером, яка збирала гроші на лікування.

Того страшного вечора Олександра Гуй отримала найважчі травми – ампутація лівої гомілки та пошкодження правої ноги. politeka.net

Про те, що волонтер перестала виходити на зв’язок, розповів журналістам і батько дівчини, і сама Олександра.

За їхніми словами, волонтерка збирала гроші на допомогу і Олександрі, і двом іншим постраждалим курсанткам.

«Говорила, що збирала на протез для бігу для мене та для Тані. Говорила, що держава нас не забезпечує. Потім я поїхала на лікування до Німеччини, там довелося бути 14 місяців», – сказав Олександр ТСН .

Весь цей час дівчину лікували за рахунок німецької програми для поранених військових.

«Знаю, що волонтер зібрала понад один мільйон гривень, вона надсилала мені скріншоти. Коли виникла потреба в грошах, коли було потрібно 5 тис. грн на переклад документів з німецької на українську, вона сказала, щоб я надіслала їй номер картки. Я відправила, а вона мені повідомила, що нічого посилати не буде і перестала брати слухавку», – розповідає Олександра.

Волонтер не виходить на зв’язок уже понад рік.

«Ми хотіли написати заяву до поліції чи СБУ. Але кажуть, що вона не остання людина у суспільстві. Чесно сказати, я боюся… Мені дуже прикро. Мені знову потрібна операція, яку в Україні не зроблять. Суглоб дуже проблемний, тому мінімальна вартість операції складає 5 тис. доларів», – розповіла дівчина.

За словами Олександри, одного разу волонтер їй сказала, що гроші йшли її батькові. Але, каже Саша, це неправда.

“Гроші, які батько сам збирав – він їх все мені віддав. Яке вона має право так говорити? Зібрала понад мільйон і прикривається”.

З того страшного дня дівчина перенесла 22 операції. Одну ногу вдалося врятувати, друга – на протезі. Однак він натирає і Олександру переслідує постійний біль. Їй знову потрібна операція, але грошей немає.

Журналісти повідомляють, що волонтер, яка збирала гроші для Олександри та інших постраждалих дівчат, і на їхнє повідомлення нічого не відповіла.

Нагадаємо, трагедія сталася 25 серпня 2020 року. Дівчата, на яких наїхав майор, стояли на ганку, чекаючи на свою першу військову форму. У прокуратурі Києва підтвердили, що під час наїзду чоловік перебував у нетверезому стані.

Суд визнав майора Української військово-медичної академії Володимира Холодного винним у порушенні правил дорожнього руху, що спричинило потерпілим тяжкі тілесні ушкодження.

Холодний проведе за ґратами шість років.

Сторона звинувачення вимагала підсудного максимального покарання – 8 років в’язниці.